Kniha návštěv

Datum: 12.10.2018

Vložil: nseo-sw.men

Titulek: kortisonsalva i solen


First of all I want to say fantastic blog! I had a quick question in which I'd like to ask if you don't mind. I was curious to find out how you center yourself and clear your head before writing. I've had a tough time clearing my mind in getting my thoughts out. I do enjoy writing but it just seems like the first 10 to 15 minutes are wasted simply just trying to figure out how to begin. Any recommendations or hints? Thanks!
kortisonsalva i solen nseo-sw.men/interesting-for-women/98201-kortisonsalva-i-solen.html

Datum: 09.10.2018

Vložil: irinhen

Titulek: Анатолий Осьмушин г. Кунгур опрокинул жену и детей

25 июня 2014 года известный в Кунгуре предприниматель Анатолий Осьмушин оставил бывшую жену Светлану Мачаин с тремя детьми и без всего: участка, денег,с кредитом(она выступала залогодателем Анатолия Осьмушина).
Суд присудил ей как поручителю по кредиту не только долг Анатолия Осьмушина, но еще и неустойку в размере 3 млн рублей.
Все имущество Светланы забрали как залоговое.
Анатолий Осьмушин г. Кунгур остался безнаканным.

Datum: 03.10.2018

Vložil: XEvilBestdromb

Titulek: Well.. yes, IT F*KIN WORKS BECAUSE YOU READ IT!

Yep, f*kin sp*am. Yes, yes, yes, AGAIN. And - yes, IT F*KIN WORKS BECAUSE YOU READ IT! :)
Because XEvil 4.0 WAS RELEASED! It's bypass ANY captcha included ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3.
Neeed more info (just to...maybe kill this Evil? ;))

Just Google or YouTube for it.
You'll be impressed.

Peace! :)

Datum: 18.09.2018

Vložil: Shaylaartig

Titulek: New package XRumer 16.0 + XEvil 4.0 solving BitFinex Captcha

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Datum: 14.01.2014

Vložil: Petr Polách

Titulek: pitr.polach@seznam.cz

Stárci a chasa strdečně zvou na krojový ples, který se bude konat 1. února od 19 hodin v kulturním domě ve Velkých Bílovicích.

K tanci a poslechu bude hrát DH Zlaťanka.
Těšit se můžete i na bohatou tombolu.

V letošním roce bude předtančení MORAVSKÉ BESEDY.


VŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI.

Datum: 18.08.2013

Vložil: Jiří Heinisch

Titulek: Hody 2013

Pár snímků z Vašich hodů najdete na
https://znojmia.cz/galerie/

Datum: 09.05.2013

Vložil: Franta

Titulek: Vystupování

Dobrý den, narazil jsem na Váš. Trošku jsem se divil, že i Hustopečích vznikl kroužek. Je fajn, že se tomu pořád někdo věnuje, ale. Učil Vás někdo pódijového vystoupení. Když se pouštíte do pásma mimo váš region, nechejte si poradit. Takhle husarský verbunk nemá vypadat. Holky-viděli jste někdy tancovat karičky nějaký slovenský soubor, dalo by se pokračovat. Nechcete se raději připojit k souboru, který už nějaké taneční zkušenosti má? Nevydržel sem se dívat do konce.... Bojujte.

Datum: 11.05.2013

Vložil: Jan Blažek

Titulek: Re: Vystupování

Vážený pane,
i Vám děkujeme za vzkázání názoru. Kroužek v Hustopečích byl jednou z klíčových aktivit loňského projektu, ale vznikl už měsíce předem z logické potřeby dostat se dál od hodových tanců (polka, valčík, verbuňk, vrtěná). Nevím, jestli plně rozumím Vašemu chápání "podiového vystoupení". Každopádně vedoucího kroužku, který nás učí tance máme a poslední měsíc už i členku zaniklého FS z Hanáckého Slovácka, která nás na všechny tyto nedostatky upozorňuje. Husarský verbuňk jsme do letošního jara přes rok tančili dle instruktážního videa Národního ústavu, tato obměna měla jen přidat trochu po dramatické stránce. Holky se tancovat karičky učily jen podle slovenských souborů, zde se shodneme, že březnová premiéra Vámi zhlédnuté choreografie nebyla štastná. K souboru se zkušenostmi se připojit nechceme jednak kvůli dopravě a jednak kvůli tomu, že ne všichni z nás mají na soubor. My ale nezavíráme dveře nikomu! Zveme nás na naše vystoupení na Kraji beze stínu 9. června, kam si jedeme napravit reputaci. S pozdravem, předseda sdružení

Datum: 20.03.2013

Vložil: Kája

Titulek: Pod šable a straňanské

Zdravím, právě jsem shlédla vaše fašaňkové tanečky. Ačkoli se snaha cení, doporučuju naučit se to správně. Vlastně tam není dobře ani rytmika ani provedení. Doporučuju obrátit se na někoho, kdo tomu rozumí, popřípadě na nějaký např.straňanský soubor. Držím pěsti..Mějte se. Kája Malíková

Datum: 02.04.2013

Vložil: Jan Blažek

Titulek: Re: Pod šable a straňanské

Milá Kájo,
Vaši kritika má jistě opostatnění, jelikož straňanské jsme tancovali na jediné zkoušce před Masopustem, na podšable jsme se kompletní sešli maximálně 2x, minutu před vystoupení jsme se dohodli, že zapojíme nejnáročnější prvek - přelézání šablí.
Náš trénink byl kvůli nácviku moravské besedy na lednový krojový ples pouze třítýdenní, takže do příštích let určitě hodláme provedení zlepšit. Letos šlo jen o předvedení něčeho, k čemu se nikdo v Hustopečích dosud neodvážil. Na Horňácko to máme daleko, spolupráci nevylučuji, ale nevím, jakou formou by měla proběhnout. Samozřejmě obkoukat video na youtube není profesionální a domlouvat muziku v den vystoupení také ne.
Děkujeme za napsání a budeme rádi, když nám o sobě, nebo konkrétně k rytmice a provedení napíšete více!

<< 47 | 48 | 49 | 50 | 51 >>

Přidat nový příspěvek