Kniha návštěv

Datum: 18.09.2018

Vložil: Shaylaartig

Titulek: New package XRumer 16.0 + XEvil 4.0 solving BitFinex Captcha

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Datum: 14.01.2014

Vložil: Petr Polách

Titulek: pitr.polach@seznam.cz

Stárci a chasa strdečně zvou na krojový ples, který se bude konat 1. února od 19 hodin v kulturním domě ve Velkých Bílovicích.

K tanci a poslechu bude hrát DH Zlaťanka.
Těšit se můžete i na bohatou tombolu.

V letošním roce bude předtančení MORAVSKÉ BESEDY.


VŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI.

Datum: 18.08.2013

Vložil: Jiří Heinisch

Titulek: Hody 2013

Pár snímků z Vašich hodů najdete na
https://znojmia.cz/galerie/

Datum: 09.05.2013

Vložil: Franta

Titulek: Vystupování

Dobrý den, narazil jsem na Váš. Trošku jsem se divil, že i Hustopečích vznikl kroužek. Je fajn, že se tomu pořád někdo věnuje, ale. Učil Vás někdo pódijového vystoupení. Když se pouštíte do pásma mimo váš region, nechejte si poradit. Takhle husarský verbunk nemá vypadat. Holky-viděli jste někdy tancovat karičky nějaký slovenský soubor, dalo by se pokračovat. Nechcete se raději připojit k souboru, který už nějaké taneční zkušenosti má? Nevydržel sem se dívat do konce.... Bojujte.

Datum: 11.05.2013

Vložil: Jan Blažek

Titulek: Re: Vystupování

Vážený pane,
i Vám děkujeme za vzkázání názoru. Kroužek v Hustopečích byl jednou z klíčových aktivit loňského projektu, ale vznikl už měsíce předem z logické potřeby dostat se dál od hodových tanců (polka, valčík, verbuňk, vrtěná). Nevím, jestli plně rozumím Vašemu chápání "podiového vystoupení". Každopádně vedoucího kroužku, který nás učí tance máme a poslední měsíc už i členku zaniklého FS z Hanáckého Slovácka, která nás na všechny tyto nedostatky upozorňuje. Husarský verbuňk jsme do letošního jara přes rok tančili dle instruktážního videa Národního ústavu, tato obměna měla jen přidat trochu po dramatické stránce. Holky se tancovat karičky učily jen podle slovenských souborů, zde se shodneme, že březnová premiéra Vámi zhlédnuté choreografie nebyla štastná. K souboru se zkušenostmi se připojit nechceme jednak kvůli dopravě a jednak kvůli tomu, že ne všichni z nás mají na soubor. My ale nezavíráme dveře nikomu! Zveme nás na naše vystoupení na Kraji beze stínu 9. června, kam si jedeme napravit reputaci. S pozdravem, předseda sdružení

Datum: 20.03.2013

Vložil: Kája

Titulek: Pod šable a straňanské

Zdravím, právě jsem shlédla vaše fašaňkové tanečky. Ačkoli se snaha cení, doporučuju naučit se to správně. Vlastně tam není dobře ani rytmika ani provedení. Doporučuju obrátit se na někoho, kdo tomu rozumí, popřípadě na nějaký např.straňanský soubor. Držím pěsti..Mějte se. Kája Malíková

Datum: 02.04.2013

Vložil: Jan Blažek

Titulek: Re: Pod šable a straňanské

Milá Kájo,
Vaši kritika má jistě opostatnění, jelikož straňanské jsme tancovali na jediné zkoušce před Masopustem, na podšable jsme se kompletní sešli maximálně 2x, minutu před vystoupení jsme se dohodli, že zapojíme nejnáročnější prvek - přelézání šablí.
Náš trénink byl kvůli nácviku moravské besedy na lednový krojový ples pouze třítýdenní, takže do příštích let určitě hodláme provedení zlepšit. Letos šlo jen o předvedení něčeho, k čemu se nikdo v Hustopečích dosud neodvážil. Na Horňácko to máme daleko, spolupráci nevylučuji, ale nevím, jakou formou by měla proběhnout. Samozřejmě obkoukat video na youtube není profesionální a domlouvat muziku v den vystoupení také ne.
Děkujeme za napsání a budeme rádi, když nám o sobě, nebo konkrétně k rytmice a provedení napíšete více!

Datum: 18.10.2012

Vložil: Petr Ivičic

Titulek: Krojové čižmy

Zdar, sháním čižmy ke kroji - velikost 10, 11 a klidně i více - je to na muzikantů , tož možú byt aj v mírně dezolátním stavu... dejte vědět na nomadix@seznam.cz

Datum: 14.09.2012

Vložil: Horst

Titulek: Svatováclavské hody a hodky v Dolních Bojanovicích

Jménem stárků vás zvu na Svatováclavské hody a hodky do Dolních Bojanovic!

Zde je plakát s programem:
https://i.imgur.com/Xjy8B.jpg

Událost na FB:
https://www.facebook.com/#!/events/360625700681400/

Těší se Martin Vaculík, 1. stárek chase z DB

Datum: 24.08.2012

Vložil: Lubomír

Titulek: hody srpen 2012

Vážení přátelé musím se přiznat bez nadsázky, že jsem byl v neděli 19.srpna 2012 coby "přespolní" návštěvník z Podhoráckého Tišnova, fascinován atmosférou, programem, krásnými dívkami v krojích, jejich mládenci, a vůbec vším, co k vašim hodům patřilo. Ještě dnes, čtvrtý den po hodech, se mi stále před očima vybavuje celá nádhera nedělního hodového odpoledne a večera. Bylo to pohlazení po duši v dnešní uspěchané době. Dík za to všem stárkám, stárkům i celé chase, a hlavně organizátorům. Držím vám všem palce, aby vám ta chuť udržet náš krásný moravský folklór se vším, co k němu patří, vydržela i v budoucnu. Vždy se budeme s mojí manželkou, která můj názor taky sdílí, velice rádi na vaše akce vracet. Moc se těšíme už nyní.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek